اخبار و اطلاعیه ها

بسم الله الرحمن الرحیم

يازدهمين روز ذيقعده مصادف است با ميلاد پر خير و بركت هشتمين اختر تابناك امامت و ولايت امام رئوف علي بن موسي الرضا (ع) كه ميزباني از ايشان افتخاري است كه نصيب مردم ايران شده است، مردمي كه همواره دوستدار اهل بيت و حافظ ارزش ها و آرمان هاي اسلامي بوده اند. اين روزها ميهن اسلامي مملو است از عطر جان افزاي محبت و كرامت اهل بيت (ع) و اين ايام مصادف شده با دهه كرامت، آغاز آن ميلاد خواهر امام مهرباني ها حضرت فاطمه معصومه (س) و كريمه اهل بيت (ع) و در ادامه حضرت شاهچراغ بوده و پايان آن نيز با ميلاد حضرت امام رضا (ع) است.

ايران اسلامي مفتخر است به ميزباني از خاندان عصمت و طهارت و فرزندان با كرامت امام موسي كاظم (ع) و در اين ايام سرور و شادي، حال و هواي معنوي و شورانگيزي جاي جاي نظام اسلامي را در بر گرفته است.

اما مشهدالرضا (ع)، شهري كه قلب تمام عاشقان و دلدادگان خاندان عصمت و طهارت براي آن مي‌تپد، شهري كه ميزبان حرم باصفاي امام مهرباني ها شده و پناهگاه نيازمندان و دلشكستگاني است كه چشم در گرو كرم علي بن موسي الرضا (ع) دارند.

ميلاد سراسر نور و با سعادت هشتمين اختر تابناك آسمان امامت، حضرت علي بن موسي الرضا (ع) برای دوستداران ولایت، مبین محبت، ایثار و سخاوت به فرزندان نبوت و عصاره عشق به راه راستین اسلام ناب محمدی (ص) است و چه نعمتی بالاتر از این که سرزمین با صلابت ایران اسلامی افتخار میزبانی آن امام رئوف و غریب را دارد و زیباتر آنکه مردمي كه همواره دوستدار اهل بيت و حافظ ارزش ها و آرمان هاي اسلامي بوده و هستند، همچون پروانه‌ ای عاشق گرد این شمع فروزان می چرخند و ارادت وافر خود را نسبت به این فرزند خورشید به منصه ظهور می گذارند.

اينجانب ضمن تبريك اين ایام میمون، مبارک و نورانی به عاشقان و دوستداران اهل بیت عصمت و طهارت و جامعه فهیم حوزه سلامت استان البرز، از خداوند منان و بلندمرتبه براي همگان توفيق كسب فيض و    بهره مندي بيش از پيش از درياي فضائل و كرامات اين سرچشمه زلال رحمت الهي را مسألت دارم.


پنجشنبه 1 آبان 1399   20:36:21